AEG

Каталог 2019-2020
Каталог AEG 2018
Каталог AEG 2017

Протягом останніх ста років жоден виробник не надав такого сильного впливу на еволюцію електроінструменту, як компанія AEG POWERTOOLS. Зберігаючи вірність віковим традиціям, AEG і сьогодні в своїй діяльності орієнтується на професіоналів, які цінують високоякісні та інноваційні інструменти.

У 2009 році AEG POWERTOOLS провела потужну кампанію по ребрендингу, спрямовану на зміну сприйняття бренду. Яскравий і зухвалий помаранчевий колір змусив по-новому поглянути на продукцію компанії, надав їй новий динамічний образ.

Новий імідж AEG підкріплюється суттєвим розширенням модельного ряду. Були випущені більше 20 новинок, в тому числі програма ергономічних 12-ти вольтів інструментів серії Compact на базі Літій іонної акумуляторної технології і потужних 18-ти вольтів моделей, здатних впоратися з будь-якої професійної завданням. Моделі нової програми 2-3 режимних SDS plus перфораторів звертають на себе увагу кращої в своєму класі продуктивністю і виключно низьким рівнем вібрації. Для фахівців в галузі деревообробки компанія AEG POWERTOOLS пропонує торцювальні пилку і потужний фрезер 2050 Ватт.

Протягом 2009 року було виведено на ринок ще близько 40 моделей, багато з них становлять значний інтерес хоча б тому, що відсутні в програмі інших виробників і є ексклюзивними.

Все вищесказане підкріплено розширеною гарантією 3 роки AEG POWERTOOLS. Оновлений динамічний образ компанії відбився також і на рекламно-інформаційних матеріалах: був підготовлений новий сучасний каталог продукції, найяскравіші POS-матеріали, нова концепція презентації товару. З моменту заснування, AEG POWERTOOLS фокусує свої зусилля на постійному оновленні модельного ряду, створення нових інструментів. У 1898 році компанія анонсувала першу переносну дриль – так з’явився на світ перший портативний електроінструмент. Століття по тому, компанія AEG як і раніше пропонує професійним користувачам інноваційні та високопродуктивні інструменти.