AEG

Каталог 2019-2020
Каталог AEG 2018
Каталог AEG 2017

Сертифікат AEG

Протягом останніх ста років жоден виробник не надав такого сильного впливу на еволюцію електроінструменту, як компанія AEG POWERTOOLS. Зберігаючи вірність віковим традиціям, AEG і сьогодні в своїй діяльності орієнтується на професіоналів, які цінують високоякісні та інноваційні інструменти.

У 2009 році AEG POWERTOOLS провела потужну кампанію по ребрендингу, спрямовану на зміну сприйняття бренду. Яскравий і зухвалий помаранчевий колір змусив по-новому поглянути на продукцію компанії, надав їй новий динамічний образ.

Новий імідж AEG підкріплюється суттєвим розширенням модельного ряду. Були випущені більше 20 новинок, в тому числі програма ергономічних 12-ти вольтів інструментів серії Compact на базі Літій іонної акумуляторної технології і потужних 18-ти вольтів моделей, здатних впоратися з будь-якої професійної завданням. Моделі нової програми 2-3 режимних SDS plus перфораторів звертають на себе увагу кращої в своєму класі продуктивністю і виключно низьким рівнем вібрації. Для фахівців в галузі деревообробки компанія AEG POWERTOOLS пропонує торцювальні пилку і потужний фрезер 2050 Ватт.

Протягом 2009 року було виведено на ринок ще близько 40 моделей, багато з них становлять значний інтерес хоча б тому, що відсутні в програмі інших виробників і є ексклюзивними.

Все вищесказане підкріплено розширеною гарантією 3 роки AEG POWERTOOLS. Оновлений динамічний образ компанії відбився також і на рекламно-інформаційних матеріалах: був підготовлений новий сучасний каталог продукції, найяскравіші POS-матеріали, нова концепція презентації товару. З моменту заснування, AEG POWERTOOLS фокусує свої зусилля на постійному оновленні модельного ряду, створення нових інструментів. У 1898 році компанія анонсувала першу переносну дриль – так з’явився на світ перший портативний електроінструмент. Століття по тому, компанія AEG як і раніше пропонує професійним користувачам інноваційні та високопродуктивні інструменти.