BESSEY

Сертифікат 2022
Новинки BESSEY 2020 RU
Каталог BESSEY 2020-2021 RU
Каталог BESSEY 2020-2021 EN
Каталог BESSEY “Дерево” 2020 RU
Каталог BESSEY “Метал” Вересень 2020 RU
Каталог BESSEY “Метал” Квітень 2020 RU
Каталог BESSEY 2019-2020
Каталог BESSEY 2018-2019
Каталог BESSEY 2016-2017
Каталог BESSEY 2015-2016
Каталог BESSEY 2014-2015
Каталог BESSEY 2013-2014

Сертифікат Bessey

Кращі затискні пристрої з 1889 року. “Хто перестає вдосконалюватися, той перестає бути кращим”, ми дотримуємося цього принципу засновника нашої компанії Макса Бесс, кожен день, вже більше 100 років. Переконайтеся в цьому самі: на наступних сторінках представлений огляд всієї нашої продукції і можливостей. Чи йде мова про затискних або ріжучих пристосування, переконайтеся самі в незрівнянних новаторських рішеннях з визнаним якістю BESSEY. Виграйте і Ви на нашому інноваційному перевагу, заснованому на кращих ідеях і якості. І дізнайтеся, чому в нашій галузі до сьогоднішнього дня вважається: “BESSEY. Просто краще. “

найкращі ідеї З моменту свого заснування в 1889 році наше підприємство безперервно задає тон в сфері затискних і ріжучих пристроїв. Наша компетентність в області розробок постійно народжує новаторські ідеї, які потім удосконалюються. На нашому підприємстві в Бітігхайм ми винаходимо і удосконалюємо запатентовану на даний момент фірмову продукцію, яка часто є прикладом для цілих поколінь затискних і ріжучих пристроїв.

Нас часто копіюють, але ніколи не можуть з нами зрівнятися: Це в повній мірі відноситься, наприклад, до струбцине з ковкого чавуну Original BESSEY, яка успішно випускається в незмінному вигляді з 1936 року. Або ж до запатентованої в 1953 році суцільнометалевої струбцине Original BESSEY, яка нещодавно стала прототипом для струбцини OMEGA.

Найкраща якість Важливо правильно: Фірмові вироби від компанії BESSEY створені не тільки для одномоментних, але і для тривалих навантажень. Що є нашою відмітною рисою протягом десятиліть і забезпечує нам індивідуальне перевагу якості в порівнянні з конкурентними виробами. Наші фірмові вироби традиційно виготовляється з високоякісних матеріалів – прецизійної стали Original BESSEY власного виробництва до армованого скловолокном поліаміду або магнію.

Крім того, всі компоненти ретельно перевіряються нашими досвідченими технічними фахівцями і розробниками. Найсучасніші методи контролю і випробувань, спеціально розроблене програмне забезпечення, а також граничні функціональні випробування і випробування на довговічність деталей, що піддаються сильним навантаженням, мають в зв’язку з цим величезне значення. Перш за все для Bас, як для замовника, для щоденного практичного застосування. Крім того, ми гарантуємо Вам завжди максимальні комфорт, безпеку, простоту обслужіваніяі ергономіку.

Численні сертифікати, а також багаторічні партнери і замовники в більш ніж 100 країнах є тому найкращим доказом. Однак спробуйте самі.