CMT

Каталог 2014-2015 RU
Каталог 2014-2015 EN

Протягом багатьох років CMT інвестувала в найсучасніші технології обладнання верстатів з ЧПУ та в інноваційне програмне забезпечення для виробництва деревообробних різальних інструментів.
Крім того, CMT найняла висококваліфікованих інженерів та операторів для управління виробничими операціями. В результаті весь процес виготовлення деревообробного різального інструменту повністю автоматизований.

Продукція CMT виробляється для промислового застосування, а деревообробні ріжучі інструменти використовуються провідними світовими виробниками меблів, кухонь і виробниками машин з ЧПУ.
Завдяки нашим інтенсивним інвестиціям у передові технології виробництва, CMT може запропонувати промислові інструменти за доступною ціною для постійно зростаючого числа столярів, підрядників і деревообробників, а також нашим клієнтам-виробникам.

Бренд CMT Orange Tools® відомий у всьому світовому деревообробному співтоваристві як преміальний бренд деревообробного різального інструменту.
Місія CMT полягає в тому, щоб постійно покращувати нашу якість, пропонуючи деревообробному світу найвищу якість за доступними цінами.