FESTOOL

Сертифікат 2021
Каталог Festool 20201 RU
Каталог Festool 2020
Каталог Festool 2019
Каталог Festool 2017
Каталог Festool 2016

Сертифікат Festool

Розвиток марки Festo може служити прикладом сили ідей і підприємницької філософії, поставлених на службу професіоналам. Починаючи з 1925 року, коли Готтліб ШТОЛЛ заснував своє підприємство, основним принципом діяльності нашого концерну є полегшення повсякденної роботи клієнтів, а також розробка продуктів і системних рішень, які б сприяли ефективному вирішенню що стоять перед ними практичних завдань.

Ця ідеологія вивела Festo на лідируючу позицію на ринку професійного деревообробного обладнання. Ім’я компанії стало синонімом новаторства, компетенції та надійності в партнерських відносинах. Сьогодні, через більш ніж 80 років, змінився не тільки ринок, але і особливості Вашої роботи. Марка цілком і повністю орієнтується на вимоги професіоналів, вносячи свій внесок в успішну співпрацю майстрів деревообробки та виробників деревообробного інструменту.

Разом з розвитком фірми поступово змінювався і її логотип. Починаючи з 1 січня 2000 року, компанія Festo стала називатися Festool. Нове ім’я – старі традиції. І в майбутньому Ви зможете користуватися перевагами пневмо- і електроінструменту для деревообробки, приладдя, витратних матеріалів та оснащення. Фестул – не просто звичайна марка, як інші. Це підтверджує не тільки більш ніж 80-річний досвід виробництва електроінструментів. Протягом всієї історії компанія розробляла рішення, що відповідають найвищим вимогам і дають корисні результати. При цьому головне завдання завжди залишалася незмінною: полегшити працю і підвищити рівень рентабельності.

Прикладами успішного руху до цієї мети є: шліфувальні машинки Rutscher, що стали практично легендарними ROTEX або система з’єднань DOMINO. При цьому Фестул завжди на один крок випереджає у своїх розробках конкурентів. І все це завдяки співробітникам Festool і, перш за все, покупцям. Тому що фэстул прислухається до думки своїх клієнтів, оперативно реагує на їхні побажання і завжди готовий до появи нових ідей і до вдосконалень. Так, з урахуванням Ваших вимог, народжуються нові рішення для виконання різноманітних робіт в умовах промислового виробництва і в домашній майстерні.