FLEXOVIT

Каталог FLEXOVIT 2022 EN
Каталог FLEXOVIT 2020 EN

Заснована в Нідерландах, компанія Flexovit почала виробництво відрізних і зачисних кіл в 1958 році. До 1960 року Flexovit проявив прагнення стати великим гравцем на світовому ринку і почав експортувати свої вироби в інші країни Європи. Таке міжнародне розвиток продовжилося в 1960-і і 70-і роки і супроводжувалося встановленням автоматичних пресів, що забезпечують безперервне виробництво високоякісних кіл. Маючи чудову репутацію в Європі, Flexovit почав додавати в свій асортимент товарів шліфшкурки, шліфкруги і інструмент для обробки будівельних матеріалів. Корпоративні перспективи Flexovit є найважливішою складовою ефективної групи торгових марок Saint-Gobain Abrasives. Завдання полягає в тому, щоб скласти набір легко пізнаваних торгових марок, що мають унікальне значення і задовольняють повний спектр потреб споживачів.

Saint-Gobain Abrasives намагається зрозуміти і виконати розширюються вимоги споживачів, що обумовлено його статусом лідера на світовому ринку. Присутня на ринках усіх континентів, відділення абразивних матеріалів обслуговує своїх клієнтів за допомогою структурних підрозділів в 26 країнах, кількість співробітників в яких налічує 16 000 осіб.

Saint-Gobain Abrasives є єдиним міжнародним виробником, яке виготовляє абразивні матеріали всіх трьох основних типів: шліфкруги (на органічній і керамічній зв’язці), шліфшкурка і алмазний / ельборовий інструмент. Це виробництво підтримується ексклюзивними технологіями, повністю інноваційними виробничими лініями, безперечною репутацією якості і безпеки, а також відданими досвідченими співробітниками, що віддають роботі всі свої сили.

Абразивні матеріали відіграють ключову роль в діяльності Підрозділи Високопродуктивних Матеріалів Saint-Gobain і складають одну з трьох областей діяльності Saint-Gobain. Два інших напрями – це скло і будівельні матеріали.