HELLER

Каталог HELLER 2020
Каталог HELLER 2019
Каталог HELLER 2016

Компанія Heller, успішний виробник свердел для професіоналів, який був заснований майже 160 років тому. Традиції виготовлення високоякісного інструменту, пов’язаного з ім’ям «Хеллер», сягають корінням в ще більш далеке минуле – в 1583 рік.

Те, що традиції і сучасність ідеально поєднуються один з одним, Heller підтверджує не тільки на прикладі однієї з найсучасніших і ефективних у світі фабрик по виробництву свердел.

Успішний на біржі датований концерн ITW (Illinois Tool Works Inc.), понад 55 ТОВ співробітників якого працює в 800 дочірніх підприємствах по всьому світу, є надійним партнером компанії Heller. ITW розробляє і виробляє широкий асортимент інноваційних кріпильних виробів, компонентів, приладів і витратних матеріалів для виробництва споживчих товарів, будівництва, електротехнічної промисловості і автомобілебудування. Одним з головних напрямків діяльності ITW є виробництво виробів для застосування в будівництві – від електроінструменту, пістолетів для забивання цвяхів до кріплення і свердел. Для своїх клієнтів Heller в складі концерну ITW може використовувати всі переваги великого концерну, не втрачаючи переваг гнучкого середнього підприємства:

Інновації спільно з належними концерну технологічними центрами та іншими спорідненими компаніями Розширення і покращення технологічного центру Хеллер Підтримка політики Heller щодо захисту патентів і розвитку торгової марки Консультування при створенні більш ефективної, виробничої організації Постійні інвестиції в виробництво в Німеччині

Виготовити простий виріб може кожен – вирішити справжні проблеми можуть лише деякі: коли мова йде про «свердління отворів в будівництві», Heller є компетентним і передовим партнером для своїх клієнтів.

Нові багатошарові і критичні матеріали, міцна арматура в бетоні, а також сучасні методи роботи в будівництві вимагають від Heller постійної розробки нових ідей і рішень стосуються вихідних матеріалів. Безумовно, ми конструюємо наші продукти відповідно до требовантямі всіх користуються попитом електроінструментів і прагнемо запропонувати Вам продукт, який найкраще працює не тільки з одним типом електроінструменту.

Компанія Heller прагнути до досягнення найвищої якості – завжди відповідає найвищим вимогам професіоналів. Тільки той, хто розуміє вимоги користувача до матеріалу, роботі, а також до ціни, здатний зробити необхідний продукт. Найсучасніша комп’ютеризована техніка, добірні вихідні матеріали від твердосплавних вставок до сорту стали, а також незалежна сертифікація, протягом тривалого часу забезпечують надійний рівень якості, якого користувачі можуть сміливо довіряти.

Завдяки тісному контакту з торговими компаніями і користувачами ми отримуємо стимул до інновацій та постійної оптимізації наших виробів. Багато розробок Heller – це світові новинки, які мають властивості, які цінують професіонали. Тому ми вважаємо за необхідне захищати наші вироби патентами і торговими марками і переслідувати можливі зловживання.