HELLER

Каталог HELLER International
Каталог HELLER 2020
Каталог HELLER 2019
Каталог HELLER 2016

Сертифікати Heller

 

Компанія Heller, успішний виробник свердел для професіоналів, який був заснований майже 160 років тому. Традиції виготовлення високоякісного інструменту, пов’язаного з ім’ям «Хеллер», сягають корінням в ще більш далеке минуле – в 1583 рік.

Те, що традиції і сучасність ідеально поєднуються один з одним, Heller підтверджує не тільки на прикладі однієї з найсучасніших і ефективних у світі фабрик по виробництву свердел.

Успішний на біржі датований концерн ITW (Illinois Tool Works Inc.), понад 55 ТОВ співробітників якого працює в 800 дочірніх підприємствах по всьому світу, є надійним партнером компанії Heller. ITW розробляє і виробляє широкий асортимент інноваційних кріпильних виробів, компонентів, приладів і витратних матеріалів для виробництва споживчих товарів, будівництва, електротехнічної промисловості і автомобілебудування. Одним з головних напрямків діяльності ITW є виробництво виробів для застосування в будівництві – від електроінструменту, пістолетів для забивання цвяхів до кріплення і свердел. Для своїх клієнтів Heller в складі концерну ITW може використовувати всі переваги великого концерну, не втрачаючи переваг гнучкого середнього підприємства:

Інновації спільно з належними концерну технологічними центрами та іншими спорідненими компаніями Розширення і покращення технологічного центру Хеллер Підтримка політики Heller щодо захисту патентів і розвитку торгової марки Консультування при створенні більш ефективної, виробничої організації Постійні інвестиції в виробництво в Німеччині

Виготовити простий виріб може кожен – вирішити справжні проблеми можуть лише деякі: коли мова йде про «свердління отворів в будівництві», Heller є компетентним і передовим партнером для своїх клієнтів.

Нові багатошарові і критичні матеріали, міцна арматура в бетоні, а також сучасні методи роботи в будівництві вимагають від Heller постійної розробки нових ідей і рішень стосуються вихідних матеріалів. Безумовно, ми конструюємо наші продукти відповідно до требовантямі всіх користуються попитом електроінструментів і прагнемо запропонувати Вам продукт, який найкраще працює не тільки з одним типом електроінструменту.

Компанія Heller прагнути до досягнення найвищої якості – завжди відповідає найвищим вимогам професіоналів. Тільки той, хто розуміє вимоги користувача до матеріалу, роботі, а також до ціни, здатний зробити необхідний продукт. Найсучасніша комп’ютеризована техніка, добірні вихідні матеріали від твердосплавних вставок до сорту стали, а також незалежна сертифікація, протягом тривалого часу забезпечують надійний рівень якості, якого користувачі можуть сміливо довіряти.

Завдяки тісному контакту з торговими компаніями і користувачами ми отримуємо стимул до інновацій та постійної оптимізації наших виробів. Багато розробок Heller – це світові новинки, які мають властивості, які цінують професіонали. Тому ми вважаємо за необхідне захищати наші вироби патентами і торговими марками і переслідувати можливі зловживання.