IRIMO

Каталог Irimo 2021-2022 RU
Каталог Irimo 2017-2018
Каталог Irimo 2015
Каталог Irimo 2014

ПРО КОМПАНІЮ IRIMO
ДОВГА ІСТОРІЯ ВИРОБНИЦТВА ІНСТРУМЕНТІВ У КІЛЬКАХ СЛОВАХ
У горах на півночі Іспанії є земля сталі та заліза. Там із давніх часів у тінях гірських вершин працюють кузні та плавильні. Одна з вершин називається Ірімо. З 1930 року це також назва торгової марки ручного інструменту.

Компанія IRIMO швидко здобула ринок автомобільних інструментів Іспанії. Набори головок, гайкові ключі, ключі для шліцевих гайок та монтування не мали конкурентів. Особливо виділялася власна розробка компанії – розвідний ключ із бічною гайкою. Ось уже сто років компанія IRIMO накопичує досвід виробництва надійних інструментів зі стабільно високою якістю. Не дивно, що ще в 1930-х роках слоганою компанії стала фраза «Краще за все IRIMO».

Час не стоїть на місці – і ми також. Кілька десятиліть тому компанія IRIMO приєдналася до групи SNA Europe, щоб зберегти конкурентоспроможність та фірмовий підхід до якості. Крім того, компанія змогла розширити виробництво недорогих та високоякісних рішень для нових сфер застосування: освітлення, прокладання труб, столярні роботи тощо. Компанія, як і раніше, залишається виробником довговічних високоякісних ручних інструментів для професіоналів, які не бояться важкої роботи.