NAREX BYSTRICE

Каталог 2013 RU

Історія
Виробництво ручного інструменту в Бистрице у Бенешова бере свій початок з 1919 року, коли виробник Вацлав Ріхтер заснував фабрику з виробництва якісного інструменту для деревообробки. З невеликого початку бізнес виріс до компанії з європейською та світовою славою. У наступні роки бізнес продовжував розширюватися, розвиток не перервав навіть Друга світова війна, коли фабрика працювала у дві зміни. Після націоналізації в 1948 році відбулося кілька організаційних змін, і фабрика була пов’язана з нещодавно створеною національною компанією Naradi Praha (згодом названа Narex Praha) як незалежний завод у 1958 році.

Швидкий розвиток виробництва подвоїло виробництво до 1970 року. Було створено нову фірмову назву та зареєстровану торгову марку Narex. Бренд залишився як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках. Під час оксамитової революції 1989 року фабрика була на піку як виробництва, так і кількості працівників.

Після цього політична ситуація та подальший суспільний розвиток принесли значні зміни. Окремі заводи в національній компанії Narex Praha отримали незалежність і були перетворені в акціонерні товариства. Завод у Бистрице став Narex Bystrice a.s. Після завершення процесу приватизації в 1994 році NAREX BYSTRICE s.r.o. було встановлено. Під торговою маркою NAREX компанія увійшла до лав найбільших вітчизняних та міжнародних виробників ручного інструменту. Більше 40% продукції регулярно експортується по всьому світу, а клієнти нашого інструменту є в 45 країнах. За останні роки відбувся технічний розвиток як у виробництві шуруповерта, так і у виробництві зубила. В результаті підвищилася якість лез, форма ручок була змінена на ергономічність, а вироби отримали сучасний дизайн.

NAREX BYSTRICE СЬОГОДНІ
Головна будова – похледь деньКолекція, яку пропонує NAREX BYSTRICE s.r.o. складається з ручного інструменту, який складається переважно з викруток та деревообробних зубил. Дев’яносто років виробництва ручного інструменту привели до покращення якості завдяки використанню найвищих матеріалів, передової термічної обробки, а також завдяки розробці конструкції інструментів. Сировина, що надходить, ретельно перевіряється, щоб на виході вийшов високоякісний продукт – ручний інструмент для широкого кола майстрів. Послідовний моніторинг виробничих процесів і остаточний контроль якості гарантують задоволення клієнтів. Якість усіх шуруповертів PROFI підтримується тісною співпрацею з німецькою компанією SKG. Висока якість інструментів «PROFI» підкріплена відповідністю стандартам DIN ISO, на яких базується все наше виробництво. Ці стандарти гарантують твердість, міцність і точність робочої частини наших викруток і зубил.

Vstřikolisy pro šroubováky Постійний розвиток кріплень (гвинтів) є причиною такого широкого асортименту робочих кінців викруток, які ми постачаємо сьогодні. NAREX BYSTRICE s.r.o пропонує багато видів; щілинні, Phillips і Pozidriv, шестигранні, TX, TX із запобіжним отвором, гайками та іншими запобіжними наконечниками як в класичному, так і в ізольованому виконанні (тобто електротехнічні – підходять для роботи під напругою). Електротехнічні шуруповерти на 100% перевірені на електричний збій, відповідно до вимог міжнародного стандарту IEC 900. Мається на увазі сертифікація Державною лабораторією Чехії. Ергономічні ручки пропонуються як в однокомпонентній, так і в двокомпонентній версії (де жорсткий сердечник доповнюється м’якою рукояткою, що дозволяє застосовувати більший крутний момент), а також з додатковою T-ручкою для максимального крутного моменту. Серед наших деревообробних стамесок наші клієнти можуть вибирати між долотами для скошування кромки, вирізами, різьбленими стамесками, долотами для забивки та токарними стамесками. Пропонуються інші різноманітні ручні інструменти, такі як; наноси, пуансони, киянки, рубанки, сокири, холодні стамески, шкіряні пробійники та ін.

Невід’ємною частиною нашої послуги є додаткове забезпечення виставково-торговими панелями зі стендами різного дизайну, що забезпечує ефективну демонстрацію та стимулювання збуту NAREX BYSTRICE s.r.o. інструменти.