FELO

Каталог FELO 2022 DE- (Для завантаження)
Каталог FELO 2022 DE
Каталог FELO 2020 RU
Каталог FELO 2019 RU
Каталог FELO 2019 DE
Каталог FELO 2016

Сертифікат Felo

Заснована понад 40 років тому американська компанія Bondhus прославилася якістю своєї продукції.

Фірма Bondhus є провідним виробником ручних будівельних і монтажних наборів інструментів.

Компанія випускає лінію викруток, T-ручок, шестигранних ключів, будівельні кейси, биф Компанія Felo-Werkzeugfabrik була заснована в 1887 році і, з моменту свого заснування, перетворилася в міжнародну компанію з провідною позицією на ринку і портфоліо інноваційних продуктів.

Основний напрямок діяльності – виробництво високоякісних викруток і біт. Виробництво FELO сертифіковане по ISO 9001: 2000. Третина продукції виготовляється під торговельною маркою FELO, третина – під іншими торговими марками, такими як Wurth, Lux, Ironside, RECA, HILTI і ін. Частина продукції йде на комплектацію автомобілів таких марок як General Motors, Mersrdes-Benz, Volvo, Audi, Opel, Saab, Skoda і Volkswagen, що говорить про високу якість продукції та довірі з боку світових виробників.

На сьогоднішній день FELO – це:

Експорт продукції в більш ніж 50 країн світу. Три заводу в Європі і один в США. Виробництво більше 1 млн. Одиниць продукції щомісяця. Світовий лідер з інновацій в дизайні рукояток для викруток. Зносостійкість, що перевищує технічні вимоги стандартів DIN та ISO більш ніж на 100%. Викрутки ERGONIC – досвід неперевершеного якості Багато компаній називають свої рукоятки викруток ергономічними, але в них саме рука завжди адаптіроватся до ручки, а не навпаки. ERGONIC – єдина ручка, яка адаптується до руки користувача. Гнучкість 3-компонентної рукоятки ERGONIC забезпечує чудову ергономіку, передачу крутного моменту і комфорт при роботі.

Ударостійкий стрижень рукоятки покритий еластичним, стійким до подряпин матеріалом, що містить осередки з дуже гнучкого пластику. Рукоятка завжди ідеально лягає в руку, знижує навантаження і стомлюваність, а також збільшує комфорт і максимальний крутний момент. Гнучкість рукоятки також підвищує чутливість і точний контроль крутного моменту. Спробуйте унікальну рукоятку ERGONIC для себе і переконайтеся на практиці, взявши участь в нашому великому тестуванні продукту. Чим складніше тест, тим очевидніше результат Оскільки успіх продукту повністю залежить від вибору користувачів, ми доручили інституту з дослідження ринку провести порівняльний тест 5 викруток німецьких виробників. У лютому 2018 року в спеціалізованих магазинах для професіоналів по всій Німеччині 315 користувачів провели «сліпий» тест, щоб визначити, яку викрутку вони вважають за краще з точки зору ергономіки і тактильності. Під час тесту користувачі могли тільки взяти інструменти в свої руки, не бачивши їх. ERGONIC був інструментом, який найчастіше називали кращим. Це доказ того, що перехід на трикомпонентні рукоятки не тільки збільшує максимальний крутний момент, але і сприяє більш ергономічними і забезпечення зручності користування. ERGONIC не тільки є першою адаптується рукояткою, але також має ряд додаткових виняткових функцій. Всі подробиці тесту кінцевого користувача можна знайти тут. Короткий огляд ERGONIC:

Безшовна рукоятка для мінімального тертя Ідеальна ергономіка = ідеальна передача крутного моменту 15 років гарантії Шестигранна гайка під ключ для додаткового зусилля доступна в серії 410 Довговічність завдяки використанню хром-молібден-ванадієвої сталі Чудових крутний момент, який перевищує стандарти DIN та ISO на 100% Чорний наконечник для точної посадки Дизайн рукоятки не дозволяє інструменту скочуватися з поверхні Отвір в рукоятці для зручного зберігання або використання важеля Символ типу наконечника для стержня зображений на торці рукоятки. EAN – код на кожному товарети і інші будівельні і монтажні приналежності. Дана продукція є незамінною в будь-якій будівельній галузі. У домашньому господарстві також не обійтися без набору інструментів.

Фірма Bondhus виробляє продукцію різних характеристик: розмірів, форм і комплектації. Повноцінність вироблених інструментів забезпечується взаємозамінністю їх елементів.

Якість виробів на дуже високому рівні. Це обумовлює надання виробником довічної гарантії на свою продукцію. Кожен продукт компанії сертифікований.