FELO

Каталог FELO 2020 RU
Каталог FELO 2019 RU
Каталог FELO 2019 DE
Каталог FELO 2016

Заснована понад 40 років тому американська компанія Bondhus прославилася якістю своєї продукції.

Фірма Bondhus є провідним виробником ручних будівельних і монтажних наборів інструментів.

Компанія випускає лінію викруток, T-ручок, шестигранних ключів, будівельні кейси, биф Компанія Felo-Werkzeugfabrik була заснована в 1887 році і, з моменту свого заснування, перетворилася в міжнародну компанію з провідною позицією на ринку і портфоліо інноваційних продуктів.

Основний напрямок діяльності – виробництво високоякісних викруток і біт. Виробництво FELO сертифіковане по ISO 9001: 2000. Третина продукції виготовляється під торговельною маркою FELO, третина – під іншими торговими марками, такими як Wurth, Lux, Ironside, RECA, HILTI і ін. Частина продукції йде на комплектацію автомобілів таких марок як General Motors, Mersrdes-Benz, Volvo, Audi, Opel, Saab, Skoda і Volkswagen, що говорить про високу якість продукції та довірі з боку світових виробників.

На сьогоднішній день FELO – це:

Експорт продукції в більш ніж 50 країн світу. Три заводу в Європі і один в США. Виробництво більше 1 млн. Одиниць продукції щомісяця. Світовий лідер з інновацій в дизайні рукояток для викруток. Зносостійкість, що перевищує технічні вимоги стандартів DIN та ISO більш ніж на 100%. Викрутки ERGONIC – досвід неперевершеного якості Багато компаній називають свої рукоятки викруток ергономічними, але в них саме рука завжди адаптіроватся до ручки, а не навпаки. ERGONIC – єдина ручка, яка адаптується до руки користувача. Гнучкість 3-компонентної рукоятки ERGONIC забезпечує чудову ергономіку, передачу крутного моменту і комфорт при роботі.

Ударостійкий стрижень рукоятки покритий еластичним, стійким до подряпин матеріалом, що містить осередки з дуже гнучкого пластику. Рукоятка завжди ідеально лягає в руку, знижує навантаження і стомлюваність, а також збільшує комфорт і максимальний крутний момент. Гнучкість рукоятки також підвищує чутливість і точний контроль крутного моменту. Спробуйте унікальну рукоятку ERGONIC для себе і переконайтеся на практиці, взявши участь в нашому великому тестуванні продукту. Чим складніше тест, тим очевидніше результат Оскільки успіх продукту повністю залежить від вибору користувачів, ми доручили інституту з дослідження ринку провести порівняльний тест 5 викруток німецьких виробників. У лютому 2018 року в спеціалізованих магазинах для професіоналів по всій Німеччині 315 користувачів провели «сліпий» тест, щоб визначити, яку викрутку вони вважають за краще з точки зору ергономіки і тактильності. Під час тесту користувачі могли тільки взяти інструменти в свої руки, не бачивши їх. ERGONIC був інструментом, який найчастіше називали кращим. Це доказ того, що перехід на трикомпонентні рукоятки не тільки збільшує максимальний крутний момент, але і сприяє більш ергономічними і забезпечення зручності користування. ERGONIC не тільки є першою адаптується рукояткою, але також має ряд додаткових виняткових функцій. Всі подробиці тесту кінцевого користувача можна знайти тут. Короткий огляд ERGONIC:

Безшовна рукоятка для мінімального тертя Ідеальна ергономіка = ідеальна передача крутного моменту 15 років гарантії Шестигранна гайка під ключ для додаткового зусилля доступна в серії 410 Довговічність завдяки використанню хром-молібден-ванадієвої сталі Чудових крутний момент, який перевищує стандарти DIN та ISO на 100% Чорний наконечник для точної посадки Дизайн рукоятки не дозволяє інструменту скочуватися з поверхні Отвір в рукоятці для зручного зберігання або використання важеля Символ типу наконечника для стержня зображений на торці рукоятки. EAN – код на кожному товарети і інші будівельні і монтажні приналежності. Дана продукція є незамінною в будь-якій будівельній галузі. У домашньому господарстві також не обійтися без набору інструментів.

Фірма Bondhus виробляє продукцію різних характеристик: розмірів, форм і комплектації. Повноцінність вироблених інструментів забезпечується взаємозамінністю їх елементів.

Якість виробів на дуже високому рівні. Це обумовлює надання виробником довічної гарантії на свою продукцію. Кожен продукт компанії сертифікований.