PROTOOL

Каталог PROTOOL 2013 RU
Каталог PROTOOL 2012- 2013 RU

PROTOOL – надійні і високопродуктивні електроінструменти для використання на будмайданчику.

PROTOOL спеціалізується на зачистці поверхонь при проведенні ремонтновосстановітельних робіт і пропонує свої рішення класичних «проблемних ситуацій»: наприклад, зачисну шліфувальну машинку RenoFix для зняття старих покриттів і вирівнювання бетону і безшовних підлог. При цьому велика увага приділяється роботі без пилу. PROTOOL пропонує пакет системної оснастки, яка підходить як для робіт по очищенню будмайданчика, так і для видалення пилу, що виникає при шліфуванні бетону і перемішуванні сухих сумішей. PROTOOL завжди знайде для Вас правильне рішення!

Для теслярських робіт PROTOOL пропонує продумані машини, за допомогою яких Ви зможете швидше й ефективніше виконати будь-які монтажні роботи. Так, наприклад, геніальна система FastFix від PROTOOL забезпечує дрилям ​​QuaDrill і акумуляторним інструментам QuaDrive унікальні переваги при виконанні складних завдань. Крім того, PROTOOL пропонує повний асортимент деревообробних інструментів, приділяючи особливу увагу безпеці і запобіганню травматизму під час роботи.

Максимальна надійність при експлуатації на будмайданчику.

За це PROTOOL відповідає! Це наше безумовне обіцянку і одночасно стимул для наших співробітників.

Свої унікальні електроінструменти для деревообробки і зачистки поверхонь ми розробляємо в тісному контакті з Вами – нашими замовниками. Завдяки цьому вони відрізняються настільки високою якістю і довгим терміном служби.

У чому Ваші переваги?
Помічники, які полегшують Вашу роботу. День у день. Ми пропонуємо професійні рішення для завдань, які Ви не могли вирішити до цього ні з одним іншим електроінструментом.

Ці унікальні інструменти економлять Ваш час і гроші день за днем.