PROFITOOL

Каталог 2018-2019

PROFITOOL – Визнання лідер на Сайти Вся Україна

Відомо, что Виробники професійного електроінструменту Самі НЕ віробляють спорядження для него. Смороду предлагают Фірмове спорядження НЕ всегда вісокої якості І, як правило, дуже дорого.

Клієнт змушеній переплачуваті іноді в рази более только через широко розрекламованій бренд. Часто, в гонітві за надпрібуткамі, виробник професійного електроінструменту НЕ пріділяють достаточно уваги якості цього спорядження и воно, в свою черга, що не відповідає в повній мірі очікуванням клієнта.

На підставі багаторічного досвіду роботи на Сайти Вся професійного інструменту команда фахівців-однодумців в 2012 году прийнять решение про создания власної української торгової марки професійного інструменту вищої європейської якості PROFITOOL за доступними для українських професіоналів ценам.

В асортименті ТМ PROFITOOL Вже зараз закумульовані витратні матеріали та спорядження Виключно провідніх європейськіх віробніків з Німеччини, Великобритании, Словенії.

Команда PROFITOOL НЕ зупіняється на досягнутості! Постійний контакт з Європейськими підприємствами-партнерами спріяє Швидко удосконалення продукції. Технологи Розробляють Нові рецептури складу для абразивних виробів, Інженери Постійно Працюють над поліпшенням якісніх характеристик, а маркетологи над дизайном пропонованої продукції.

                          АСОРТИМЕНТ ТМ PROFITOOL

Бурі SDS-plus та SDS-max. Виготовляють в Німеччині на найсучаснішому обладнанні одним з найбільшіх європейськіх віробніків за спеціальнім замовленням торгової марки PROFITOOL. На хвостовиках всех бурів є напис “MADE IN GERMANY”, а такоже знак Асоціації контролю якості стінніх свердл (PGM) и індивідуальний номер, Який прісвоюється цією організацією Виключно підприємству-виробнику. У випадка PROFITOOL – це 46, 56 и 58. Якість бурів Забезпечує скроню точність буріння. Ця точність Якраз и регламентується технічнімі комісіямі ЕТА (European Technical Assessment / Approval) и ЕОТА и прописана в пам’ятці DIBt – «німецького інституту будівельної техніки». Бурі віпускаються в двох лінійках якості – MASTER и PROFESSIONAL.

 Кола відрізні, зачісні и пелюсткові. Виготовляють в Словенії на найбільшому в Західній Европе підприємстві за спеціально розроблення для TM PROFITOOL орігінальною рецептурою. На цьом підприємстві розміщують замовлення під своими брендами більшість віробніків професійного и промислового електроінструменту. Вся продукція відповідає найжорсткішім європейськім вимоги безпеки и відрізняються скроню якіснімі характеристиками. Відрізні и зачісні кола віпускаються в двох лінійках якості - PROFESSIONAL и IDUSTRIAL. У пелюсткове колах INDUSTRIAL вікорістовується шліфувальна шкурка, як з цірконієвім корундом, так и з керамічнім зерном.

Технічні щітки. Виготовляють в Німеччині 100% з комплектуючих німецькіх постачальніків. Ми гарантуємо своим Клієнтам найвищу якість и скроню зносостійкість Нашої продукції. Вся без вінятку продукція відповідає Вимоги діючіх в Европе норм - DIN 68 347 частина 1 і 2, а такоже EN 1 083.

Борфрези Твердосплавні. Виготовляють у Великобритании ексклюзивно для TM PROFITOOL на ультрасучасному підприємстві Із ЗАСТОСУВАННЯ новітніх технологій. В асортименті PROFITOOL борфрези всех наявний на світовому Сайти Вся форм з 3 типами основних и 9 типами спеціальніх насічок, а такоже з декількома типами покриття.

 Піляльні диски и ножи для рубанків. Виготовляють в Німеччині ексклюзивно для TM PROFITOOL на підприємстві з більш чем 150 річним досвідом виробництва согласно з усіма Європейськими стандартами. Компанія предлагает широкий вибір ПРОФЕСІЙНИХ піляльніх дисків для розпилюваного різніх матеріалів, як ручним електроінструментом, так и стаціонарнімі верстатами.

 Пилки кільцеві. Виготовляють в Німеччині ексклюзивно для TM PROFITOOL на підприємстві, Заснований в Реймшайді (Remscheid) ще в XIX столітті. Зараз це сучасне підприємство, Пожалуйста є Єдиним виробника з полного цикла виробництва кільцевіх пив в Німеччині на Повністю автоматизоване виробничих станціях власної розробки. Ми пропонуємо біметалічні кільцеві пили зі змінними кроком 4/6 зубів на дюйм, віготовлені з вісокоякісного біметалічного сплаву з Додавання 8% кобальту. Кільцеві пили TM PROFITOOL відрізняє видатних концентрічність, дуже плавний Хід при вісокій швідкості Обертаном, точність Розмірів, високий Опір даже при великому навантаженні и Високому обертовому моменті, швидка робота Завдяки агресивним и незмінно Гостра зубці з видатних ріжучімі характеристиками, максимальний срок служби даже в дуже твердих Матеріалах, таких як чавун и нержавіюча сталь.

Пилки лобзікові, шабельні и ножовочні полотна. Виготовляють в Німеччині ексклюзивно для TM PROFITOOL на підприємстві, Заснований в Реймшайді, Пожалуйста відрізняється інноваційнім мислення и діямі, а такоже входити до когорти провідніх європейськіх віробніків спорядження для піляльніх технологій и є найбільшім експортером на ринкі по всьому світу продуктів найвищої