PROFITOOL

Каталог Profitool 2018-2019

PROFITOOL – визнаний лідер на ринку України

Відомо, що виробники професійного електроінструменту самі не виробляють спорядження для нього. Вони пропонують фірмове спорядження не завжди високої якості та, як правило, дуже дорого.

Клієнт змушений переплачувати іноді в рази більше через широко розрекламований бренд. Часто, у гонитві за надприбутками, виробники професійного електроінструменту не приділяють достатньо уваги якості цього спорядження і воно, своєю чергою, не відповідає повною мірою очікуванням клієнта.

На підставі багаторічного досвіду роботи на ринку професійного інструменту команда фахівців-однодумців у 2012 році ухвалила рішення про створення власної української торгової марки професійного інструменту найвищої європейської якості PROFITOOL за доступними для українських професіоналів цінами.

В асортименті ТМ PROFITOOL вже зараз акумульовані видаткові матеріали та спорядження виключно провідних європейських виробників із Німеччини, Великобританії, Словенії.

Команда PROFITOOL не зупиняється на досягнутому! Постійний контакт із європейськими підприємствами-партнерами сприяє швидкому вдосконаленню продукції. Технологи розробляють нові рецептури для абразивних виробів, інженери постійно працюють над поліпшенням якісних характеристик, а маркетологи над дизайном запропонованої продукції.

АСОРТИМЕНТ ТМ PROFITOOL

Бури SDS-plus та SDS-max. Виготовляються в Німеччині на найсучаснішому обладнанні одним із найбільших європейських виробників за спеціальним замовленням торгової марки PROFITOOL. На хвостовик всіх бурів є напис “MADE IN GERMANY”, а також знак Асоціації контролю якості стінових свердлів (PGM) та індивідуальний номер, який присвоюється цією організацією виключно підприємству-виробнику. У випадку PROFITOOL – це 46, 56 та 58. Якість бурів забезпечує високу точність буріння. Ця точність вкотре регламентується технічними комісіями ЕТА (European Technical Assessment/Approval) та ЕОТА і прописана у пам’ятці DIBt – «Німецького інституту будівельної техніки». Бури випускаються у двох лінійках якості – MASTER та PROFESSIONAL.

Кола відрізні, зачисні та відрізні. Виготовляються у Словенії на найбільшому в Західній Європі підприємстві за спеціально розробленою для TM PROFITOOL оригінальною рецептурою. На цьому підприємстві розміщують замовлення під своїми брендами більшість виробників професійного та промислового електроінструменту. Вся продукція відповідає найжорсткішим європейським вимогам безпеки та відрізняються високими якісними характеристиками. Відрізні та зачисні кола випускаються у двох лінійках якості – PROFESSIONAL та IDUSTRIAL. У пелюсткових колах INDUSTRIAL використовується шліфувальна шкірка як з цирконієвого корунду, так і з керамічним зерном.

Технічні щітки. Виготовляються у Німеччині 100% із комплектуючих німецьких постачальників. Ми гарантуємо своїм клієнтам найвищу якість та високу зносостійкість нашої продукції. Вся без винятку продукція відповідає вимогам норм, що діють у Європі, – DIN 68347 частина 1 і 2, а також EN 1083.

Борфрези твердосплавні. Виготовляються у Великій Британії ексклюзивно для TM PROFITOOL на ультрасучасному підприємстві із застосуванням новітніх технологій. В асортименті PROFITOOL борфрези всіх форм, що є на світовому ринку, з 3 типами основних і 9 типами спеціальних насічок, а також з декількома типами покриття.

Пильні диски та ножі для рубанків. Виготовляються в Німеччині ексклюзивно для TM PROFITOOL на підприємстві з більш ніж 150-річним досвідом виробництва відповідно до всіх європейських стандартів. Компанія пропонує широкий вибір професійних пиляльних дисків для розпилювання різних матеріалів, як ручним електроінструментом, так і стаціонарними верстатами.

Пилки кільцеві. Виготовляються в Німеччині ексклюзивно для TM PROFITOOL на підприємстві, заснованому в Реймшайді ще в XIX столітті. Зараз це сучасне підприємство, яке є єдиним виробником з повним циклом виробництва кільцевих пилок у Німеччині на повністю автоматизованих виробничих станціях власної розробки. Ми пропонуємо біметалічні кільцеві пилки зі змінними кроком 4/6 зубів на дюйм, виготовлені з високоякісного біметалевого сплаву з додаванням 8% кобальту. Кільцеві пили TM PROFITOOL відрізняє видатну концентричність, дуже плавний хід при високій швидкості обертання, точність розмірів, високий опір навіть при великому навантаженні і високому моменті, що крутить, швидка робота завдяки агресивним і незмінно гострим зубам з видатними ріжучими характеристиками, дуже твердий. матеріалах, таких як чавун та нержавіюча сталь.

Пилки лобзикові, шабельні та ножовочні полотна. Виготовляються в Німеччині ексклюзивно для TM PROFITOOL на підприємстві, заснованому в Реймшайді, яке відрізняється інноваційним мисленням і діями, а також входить до числа провідних європейських виробників спорядження для пильних технологій і є найбільшим експортером на ринки по всьому світу продуктів найвищої якості для ідеального виробництва. . Вся сировина, що використовується у виробництві, поставляється тільки з Німеччини, Австрії та Швеції. Вся лінійка продукції виготовляється на сучасному високоточному виробничому обладнанні. Також використовується запатентована лазерна технологія заточування пилок.

Кільцеві фрези WELDON 19 мм. Виготовляються у Великій Британії ексклюзивно для TM PROFITOOL на найбільшому у світі спеціалізованому підприємстві. Всі фрези та інше обладнання виготовляються на сучасних напівавтоматичних та повністю автоматичних верстатах з ЧПУ. В даний час пропонуються фрези зі сталей M2 та M42 з робочою довжиною 30 мм та 50 мм, зенкери та інше обладнання для свердлильних верстатів на магнітній станині.

Асортимент TM PROFITOOL постійно розширюється для задоволення потреб найвибагливіших професіоналів на будмайданчиках та промисловому виробництві.