OLFA

Каталог OLFA Product Guide 2021
Каталог OLFA 2020
Каталог OLFA 2019

OLFA – світовий лідер з виробництва сегментних ножів. З 1956 року, після винаходу відламувати лез, OLFA постійно розробляє і впроваджує нові ножі та леза, задаючи світові стандарти іншим виробникам.

Як це не смішно, але історія японської компанії «OLFA» – найбільшого виробника ножів, почалася з плитки американського шоколаду. З легкістю ламаючи саме це трофейне ласощі, громадянин Y. Okada (ще будучи юнаком) і придумав ідею сегментированного леза, де тупі сегменти відламувалися так само легко, як плиточки шоколаду в його руці. Тепер, завдяки такому винаходу ножі фірми «OLFA» завжди залишаються гострими і, відповідно, їх леза ніколи не потребують заточування. Почавши свій розвиток в місті Осака, в 1956 році з десть робітниками і кількома верстатами, зараз компанія «OLFA» відома далеко за межами Японії.

Асортимент її продукції величезний. Якщо спочатку копання «OLFA» випускала всього один ніж в суцільнометалевому корпусі, призначений для будівельних робіт, то в даний час ножі компанії «OLFA» знайдуть собі застосування в багатьох сферах трудової діяльності людини. Дизайнерські та графічні ножі компанії «OLFA» перовой форми, призначені для точної вирізки художніх фігур на папері, тканинах, картоні, шкірі та інших матеріалах. Монтажні та будівельні ножі компанії «OLFA» – це інструменти з особливо міцними сегментованими лезами, призначеними для різання лінолеуму килимових покриттів; для роботи з деревом, пластиком, покрівельним матеріалом і т.п. Господарські ножі компанії «OLFA» з висувним лезом ідеально підійдуть для робіт в саду, городі; такий ніж завжди стане в нагоді на риболовлі або в туристичному поході.

Окремо слід виділити складські ножі «OLFA», оснащені унікальним захисним механізмом, втягує лезо при втраті контакту з робочою поверхнею, що дозволяє звести ризик отримання травми до мінімуму. Ну і, зрозуміло, ножі з круглими лезами для виконання точних і рівних надрізів при роботі з лінолеумом, килимовими покриттями і т.п., що зберігають свою гостроту за рахунок повороту на невикористовувані сектора леза. Як бачите, асортимент продукції компанії «OLFA» дійсно великий, але крім прагнення урізноманітнити свою продукцію, компанія «OLFA» стежить за якістю свого товару і не забуває про модернізацію і винаходи додаткових функцій для своїх продуктів. Так, наприклад, навіть рукоятки ножів спеціально пофарбовані в яскраво-жовтий колір для того, щоб їх легко можна було виявити серед робочого інструмента.

Крім того, існують різні види рукояток ножів «OLFA». Рукоятки, виготовлені з пластику ABS – «ударостійкі», протиковзкі рукоятки – найбільш зручні для утримання в руці, так само, як і рукоятки з еластомеру, крім усього іншого, стійкого до органічних розчинників, наприклад, ацетону або бензину. Ну і кажучи про компанію «OLFA», не можна не згадати предмет її особливої ​​гордості – леза. Як і видів ножів їх існує величезна безліч, і вибирати лезо варто в залежності від цілей застосування. Так, для пилок леза, що випускаються компанією «OLFA», застосовуються для художніх робіт.

Вольфрамові леза «PB» (з одним або двома ріжучими сегментами), ідеально підійдуть для різання пластику і ламінату. Круглі леза «RB» діаметром 18, 28, 45 і 60 мм, виготовлені з інструментальної сталі – це відмінною вибір для роботи з багатошаровими матеріалами. Так само варто виділити унікальні особливо гострі леза «ABB», «LBB» серії «BLACK MAX», виготовлені із застосуванням подвійного відсотка заточки, що дозволяє зробити їх на 25% більше гострими, ніж леза «AB» і «LB», які, в свою чергу, завдяки технології багатокрокової доведення максимально довго залишаться гострими і готовими до виконання поставлених завдань.

Крім турботи про безпеку користувачів ножів компанії, компанія «OLFA» піклується і про збереження робочого місця, де використовуються їхні інструменти. Для виконання даного завдання були сконструйовані спеціальні килимки для різання, що захищають робочу поверхню. Крім цього килимок допоможе продовжити термін служби леза, максимально довго зберігаючи її гостроту. У нашому інтернет-магазині profi-instrument.com.ua a ви з легкістю можете вибрати і купити практично будь-який японський ріжучий інструмент: ножі і леза, і іншу продукцію компанії «OLFA» (Японія) з доставкою по Харкову і іншим регіонам України.

У категоріях нашого інтернет-магазину представлені найрізноманітніші моделі сучасних ножів «OLFA» (Японія). Розумні ціни нашого інтернет-магазину, зручність його використання, роблять покупку ріжучого інструменту: ножів і лез, та іншої продукції компанії «OLFA» саме у нас – відмінним вибором людини, яка розуміє толк в ножах.