MILWAUKEE

Каталог Інструментів MILWAUKEE 2019/20
Каталог Приладдя MILWAUKEE 2019/20
Каталог MILWAUKEE 2017
Каталог Новинки MILWAUKEE 2016

Корпорація Milwaukee Electric Tool – найбільший в галузі виробник і продавець ручних електроінструментів і приладдя класу Heavy Duty для робітників-професіоналів у всьому світі.

З часу заснування в 1924 році компанія неухильно прагнула до єдиної мети – виготовлення найкращих електроінструментів Heavy Duty і приладдя до них для робітників-професіоналів. І сьогодні марка Milwaukee стоїть на професійних інструментах найвищої якості, довговічності і надійності серед пропонованих на ринку.

Вироби на 120 і 230 вольт з яскраво-червоним написом “Milwaukee” користуються великим попитом у всьому світі. Велика номенклатура продукції охоплює понад 500 різних моделей інструментів – від повного асортименту акумуляторних виробів, шабельних пив Sawzall® і інших моделей пив, дрилі, шліфувальних машин, молотків і перфораторів до інструментів для спеціальних робіт, таких як системи для алмазного свердління, свердління на магнітній стійці , системи пістолетних шуруповертів Sharp-Fire® і акумуляторні пістолети для закладення швів. Крім інструментів, компанія Milwaukee виробляє понад 3500 найменувань приладдя, практично для кожного виробу. В асортимент приладдя входять полотна для пилок Sawzall, полотна для лобзиків, стрічкових, циркулярних і кільцевих пив, спіральні свердла, свердла для деревини, коронки і алмазні полотна, шліфувальні круги, дротяні щітки, фрези, насадки для шуруповертів, наждакові кола і стрічки, а також приналежності для перфораторів.

У числі тих, хто користується продукцією компанії, – будівельники, виробники металевих виробів, фахівці з систем опалення, вентиляції та кондиціонування, електрики, слюсарі-складальники, фахівці з реконструкції, збирачі кухонних меблів, персонал з техобслуговування і люди інших професій, яким потрібні інструменти Heavy Duty для професійної роботи.

Milwaukee Electric Tool реалізує свою продукцію у всьому світі, в основному через дистриб’юторів всього асортименту виробів компанії і в магазинах спеціалізованої торгівлі.