RYOBI

Каталог 2016-17 EN

ІННОВАЦІЇ НА БЛАГО КОРИСТУВАЧАМ
Будучи одним з найбільших та інноваційних виробників електроінструменту у світі. Ryobi® забезпечує високу продуктивність та надійність, ми створили міцну репутацію шляхом виявлення потреб та очікувань користувача електроінструменту, щоб зробити роботу по дому та саду більш ефективною, безпечною та комфортною. Expand-It™, Autoshift™, Touchstart™… та багато інших нових функцій, які значно спрощують садові роботи та роботи своїми руками.

RYOBI® ЗАВЖДИ СТРЕМИТЬСЯ ДО СТІЙКОГО РОЗВИТКУ
Турбота про навколишнє середовище є обов’язком кожного, і Ryobi® у цьому не є винятком. Активність Ryobi виявляється у виробництві акумуляторної лінійки One+ Tool System™, яка скорочує кількість непотрібних акумуляторів та зарядних пристроїв, а також електронних систем запалювання для двигунів зі скороченим обсягом викидів у навколишнє середовище.

Крім суворої відповідності поточним стандартам боротьби з забрудненням навколишнього середовища в дизайні своєї продукції, Ryobi® також дотримується європейських норм безпеки, які вважаються найсуворішими, наприклад директиви WEE та RoHS.

СИЛА КОНЦЕРНУ
Ryobi® є торговою маркою Techtronic Industries (TTI), лідера світового класу як побутові, професійні та промислові інструменти для облаштування будинку, саду, ремонту та будівельної промисловості. Стратегічний фокус на потужні бренди, інноваційні продукти та виняткових людей – запорука нашого успіху.