NORTON CLIPPER

Каталог 2016 EN

Історія компанії NORTON CLIPPER
У 1885 році сім підприємців з Вустера купили патент на шліфувальний круг у Френка Нортона, власника гончарної крамниці на Уотер-стріт, де була винайдена формула для шліфувального круга. Вони також купили назву його компанії. Так народилася компанія Norton.

Засновники придбали землю в районі міста Гріндейл, який тоді був сільськогосподарським угіддям, і побудували свій перший завод шліфувальних кругів. Norton займає цю землю з тих пір, де двоє засновників, Джон Джеппсон і Мілтон Хіггінс, їхні сини та онуки, потім керували компанією до 1970-х років.

Глобальне розширення
Нортон почав швидко розвиватися як крихітний стартап. До 1920 року ми були однією з 400 найбільших промислових компаній у Сполучених Штатах. У міру зростання ми диверсифікувалися на промислову продукцію, крім абразивів, і стали великою транснаціональною корпорацією. У 1962 році Norton стала публічною компанією.

Коли ми відзначали 100-річчя в 1985 році, ми побудували наш дослідницький центр у Нортборо, штат Массачусетс, і працевлаштували 18 700 людей на 130 заводах у 27 країнах.

Придбано компанією Saint-Gobain
У 1990 році Norton була придбана Saint-Gobain, однією з найбільших промислових компаній світу. Saint-Gobain розпочав амбітну програму поглинань і спільних підприємств, щоб зміцнити свій північноамериканський бізнес, і провів масштабну модернізацію в Вустері. У 2001 році компанія Norton змінила назву нашої юридичної особи на Saint-Gobain Abrasives.

Протягом наступного десятиліття ми побудуємо наш північноамериканський центр передових досліджень і розробок у Нортборо, штат Массачусетс, і відновимо назву Norton за допомогою схвалення імені Saint-Gobain у нашому логотипі, щоб дозволити обом добре відомим іменам стати більш впізнаваними на ринку.

Після 130 років всесвітня штаб-квартира абразивного бізнесу залишається в Вустері, і ми продовжуємо підтримувати наш підприємницький дух, зосереджуючи увагу на нашій постійній еволюції, щоб надати нашим клієнтам рішення, які мають значення для них.